Přehled
UčitelNávštěvník

Řekli o nás

Co nám napsali uživatelé?


Žáci

Dobrý den, jsem žákyní 6.třídy a velmi se mi líbí váš způsob. Díky vám jsem se naučila některá pravidla. :) Chci vám poděkovat. Čeština mi z počátku moc nešla ale po pár měsících učení a procvičování na této internetové stránce mi opravdu pomohla. V poslední době dostávám jedničky (max. 1-) s diktátů. Pan učitel mě chválí a je rád že se snažím. Děkuji moc. :)
S pozdravem Karolína Doležalová. 6.B :)


Jsem žákem 8.A v Kopidlně. Na této stránce jsem poprvé moc se mi líbi tento nápad. Čeština se mi zdá zábavnější než předtím. Paní učitelka nám zatím dovolila jít na střílečku a na doplnovačky. Chtěla bych na Tetris je to velmi zábavné ale zatím nemohu. Díky této stránce je to mnohem lepší a zajímavější. čérky mi nejdou doufam že mi tento program pomůže aby to uměla. Děkuju
Kateřina Skřivánková, 8.A


Opakovali se ty věty jinak to bylo super. Procvičila jsem si diktát a myslím si že sem se zlepšila :) děkuji že jste tuto stránku vynalezli. (asi mám v tomto psaní chyby že jo, ale stejně se musím ještě učit, takže se omlouvám za tyto chyby a ještě jednou děkuji za tento moc moc moc povedený diktát) :D
Nepodepsaná studentka


Dobrý den, jsme velmi nadšené z této stránky. Líbí se nám hlavně vtipy a roboti! Děkujeme!
Maky a Juli


Dobrý den. Já bych moc chtěla pochválit hru DOPLNOVAČKA. Je to moc a moc zábavné a také jsem ráda za hru STŘÍLEČKA.
Adélka


Dobrý den :-) Jmenuji se Rebeka a mám moc ráda tuhle stránku. Je to hodně zábavné.... hravé... prostě super !!! Jsem ráda že jste ji vymysleli :-)
Rebeka


Ahoj lidi děkuji že tyto stránky máte díky vám jsem dostala 1 maximálně 2 z češtiny opravdu děkuji ahoj a myslete dál
Nepodepsaná studentka


ahoj jsem moc ráda že mohu na vaše stránky mam1 z češtiny
Nepodepsaná studentka


Je to moc super hra. Pomáhá mi to to dost.Mohli by ste tam ještě něco přidat ? Děkuji Tereza Kozová
Tereza Kozová


Nejvíce mě baví závody je to mnohem zábavnější neš se učit normálně trávím tu 3 H deně a to nemám rád vyjmenoaná slova!!!!!!!!Ale tady je to uplně něco jiného!!!!!!!!!!!!!!!!
Nepodepsaný student


Dobrý den, 16.10.2016 jsem objevila vaše cvičení v podobě vtipů a zároveň procvičování.Cvičení mě pobavila a zároveň jsem si i něco zopakovala. Mé mamince se to moc líbilo tatínkovi taky a já jsem zas o trochu chytřejší a i pozitivita mi stoupla...! S pozdravem Kristýna.:)
Kristýna


Je to super Je to místo kde se mohu zlepšit v češtine moc vám dekuji Michael
Michael
Dospělí

Je to opravdu výborný nápad! Hodně lidí přesně tohle potřebuje (občas i já :)
Marie Matoušková


Vtipy spojené s hrou jsou úžasné, Vaše aplikace se mi moc líbí!!!!


Máte zajímavý styl hodnocení. Vážně se mi líbí kvalita této stránky. S pozdravem Pepča Blitzen
Pepča Blitzen
Učitelé

Dobrý den, nenašel jsem chybu, ani vám nechci nic vytýkat.Ba právě naopak! Chtěl bych vás pochválit a podělit se o své první dojmy.Dnes jsem s portálem seznámil dvě třídy žáků.Důležité ale bylo, že dnes se mohli žáci zatím zcela volně seznámit s obsahem a vše si vyzkoušet.Nejpopulárnější byla střílečka (vtipy) a Tetris. Šlo o žáky 6. a 7. ročníku.Prý si s tím budou "hrát" i doma!
A dobrovolně! To já považuji za malé vítězství.Pokud se vám podaří doplňovat další hry a cvičení, aby se toho tak rychle nenabažili, bude projekt velmi úspěšný.Já velmi oceňuji učitelský mód se statistikami. Ještě jednou děkuji a přeji hodně štěstí.
Mgr. Jaroslav Feřtek, ředitel, Základní škola a Mateřská škola Kladno


Milé Umíme česky, moc se mi Vaše forma učení líbí! Učím na střední škole, kde už se pravopis nevyučuje, má se pouze upevňovat.Je to dost problém, protože studenti pravopis neovládají, ale já nemám dostatečnou hodinovou dotaci k tomu, abych je to doučila.Při zkoušení Vašich cvičení mě něco napadlo, snad to dovedu správně vysvětlit.Pro nás učitelky by bylo dobré, kdyby zde šly vytvořit skupiny uživatelů (pojmenované např. podle třídy a školy), do nichž by se studenti přihlásili, nebo by je tam přihlásit sám učitel.Já bych potom měla přehled o tom, jak studenti procvičují, a mohla bych jim za to dávat nějaké plusové body.Myslím, že by to bylo výborné pro učitele, žáky i pro Vás :) Děkuji za skvělou pomůcku!
Hedvika Landová


Vaše webové stránky dětem nabízím k domácí přípravě a pravidelně je spolu navštěvujeme v hodinách Č - tedy za odměnu. Střílečky, tetris i vtipy se jim líbí moc! Pracuji se žáky 5. - 7. ročníku.
Marcela Dokoupilová, ZŠ Brno, Vejrostova 1
Pobavilo nás

Mohli by jste prosím říct naší paní učitelce ať nám tuto známku zapíše do ŽK? děkuji
Nepodepsaný student


Dobrý den chci vás upozornit na to že byste mněly vytvořit novou hru mám pár nápadů třeba box kde je y a i jako boxer a klyknul by na spravneho boxera a ten by bouchnul boxera B a po X příkladech by boxer který by byl více krát trefen by spadl :D naschledanou
Fantomas :D


Hra je velice dobrá prosím udělejte podobnou třeba s roboty nebo tanky ve stilu world of tanks děkuji :-)
Matěj Švanda


Vždy by to mělo být dobře i když dítě udělá chybu-když je to špatně sebevědomí dítěte se tím skazí o 10% al když má vše správně potěší ho to a bude se více učit
Nepodepsaný student


Napište nám

Narazili jste na chybu v aplikaci?
Máte nápad na vylepšení?
Uvítali byste rozšíření obsahu?
Zajímá nás všechno, co nám chcete sdělit.

E-mailová adresa (prosím vyplňte, ať Vám můžeme dát vědět odpověď)

Odeslat
NAPIŠTE NÁM