Příšerky

Vaším úkolem je získat co nejvíce bodů, dřív než Vás příšerky sežerou. Správnou odpovědí příšerku zaženete a získáte bod. Za špatnou odpověď body ztrácíte.Ovládání: šipka vlevo a vpravo (výběr odpovědi), enter pro přeskočení otázky.

Téma dne: Vyjmenovaná slova po B


Pojďme na to  »

Nejprve procvičit  »

Dnešní hráči

#AvatarPřezdívkaŠkolaSkóre
1.VikingosZákladní škola Opava, Mařádkova 15 - příspěvková organizace226
2.John HomelessGymnázium Blansko, příspěvková organizace197
3.marthaZákladní škola a mateřská škola Hazlov, okres Cheb, příspěvková organizace188
4.MicimutrFakultní základní škola Olomouc, Hálkova 4, příspěvková organizace167
5.JonyBiskupské gymnázium J. N. Neumanna a Církevní základní škola166
6.VerčaFakultní základní škola a mateřská škola Barrandov II při PedF UK, Praha 5 - Hlubočepy, V Remízku 7/919165
7.Zoom - 163
8.Barbora VlčkováZákladní škola a mateřská škola Ostrava-Výškovice, Šeříková 33, příspěvková organizace160
9.Jana SúkeníkováZákladní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace150
10.Isabela SkořepováZákladní škola a Mateřská škola Moravské Knínice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace149
11.kuba xdZákladní škola Zašová, okres Vsetín148
12.Párek s Kečupem - 147
13.Alena Kučerová KučerováZákladní škola Prostějov, ul. Vl. Majakovského 1146
14.Daniel ŽáčekZákladní škola a mateřská škola Raškovice144
15.Kryštof KmínekVyšší odborná škola, střední škola, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, základní škola a mat143
16.NatyZákladní škola a mateřská škola, Praha 8, U Školské zahrady 4139
17.Anonymní Tetřev - 138
18.supreme zeman - 137
19.anna ryparovaZákladní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace132
20.Anonymní Špaček - 122
21.Anonymní Hrdlička - 120
22.Daniel Blažek - 111
23.Rafael Provazník - 108
24.Anna PultarováZákladní škola a Mateřská škola Borotín, okres Tábor102
25.Vojta Ducháček - 99
26.Doiminik WittwarZákladní škola a mateřská škola Hazlov, okres Cheb, příspěvková organizace96
27.Willovec Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace88
28.Tomáš BergerZákladní škola Dolní Lhota, příspěvková organizace87
29.Anonymní Lelek - 86
30.Anonymní Ledňáček - 81
31.Honza G. - 75
32.Anonymní Holub - 75
33.krykryZákladní škola a Mateřská škola Psáry, okres Praha - západ72
34.Rostislava Belániová - 71
35.Anonymní Čáp - 70
36.Robin FranclZákladní škola a Mateřská škola Borotín, okres Tábor66
37.Katka Votočková - 65
38.Martyn - 65
39.slava - 65
40.Sofie VackovaZákladní škola Praha 7, Strossmayerovo náměstí 464
41.Lenka BortlováZákladní škola Valašské Meziříčí, Šafaříkova 726, okres Vsetín, příspěvková organizace64
42.Anička Ducháčková - 63
43.Anonymní Rákosník - 62
44.Markéta Paverová - 61
45.Šárka MichalováZákladní škola Tanvald, Sportovní 576, příspěvková organizace61
46.Veronika Lukestikova - 54
47.Ondřej Faltus - 52
48.Anonymní Káně - 52
49.Šimon P. PopelkaZákladní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 1252
50.Anonymní Výr - 51
51.Anonymní Labuť - 46
52.Anežka Šimonová - 45
53.Anonymní Budníček - 43
54.Anonymní Tetřev - 43
55.Anonymní Datel - 42
56.Anonymní Puštík - 42
57.ÁjaKřesťanská základní škola a mateřská škola Elijáš39
58.Jakub Chroumal - 38
59.Sebastian Základní škola a mateřská škola Heřmánek37
60.MatyZákladní škola Úvaly, okres Praha - východ35
61.Radek Nejedlo - 35
62.Anonymní Orel - 34
63.FILIP JAKUBOV - 33
64.Adrian - 32
65.Anonymní Vrabec - 32
66.Kolibřík2 - 31
67.Anonymní Kos - 31
68.Martin SchumaZákladní škola Vrané nad Vltavou, okres Praha - západ31
69.Anonymní Datel - 30
70.Klaudie SpálenskáZákladní škola a Mateřská škola Praha - Vinoř29
71.Patrik ČtvrtečkaZákladní škola a Mateřská škola Praha - Vinoř29
72.TomZákladní škola Jindřichův Hradec III, Vajgar 59229
73.Vojta FoltaSoukromá základní škola UNIVERZUM s.r.o.29
74.Jana EjemováZákladní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 2628
75.Luky ŠtochlGymnázium Evolution Sázavská, s.r.o.28
76.MajinaaZákladní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace27
77.titotutak Gymnázium Evolution Sázavská, s.r.o.26
78.Anonymní Ledňáček - 26
79.Amuš - 26
80.Valerie Němcová - 25
81.Jan ValoušekZákladní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace25
82.Filip BlaškoGymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 97024
83.Petr ŽaloudekZákladní škola SEVER, Hradec Králové, Lužická 120824
84.Anonymní Moták - 23
85.Anonymní Koroptev - 23
86.:) Základní škola Pardubice, Štefánikova 44823
87.Josef ŠplouchalZákladní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace23
88.VítekZákladní škola Úvaly, okres Praha - východ23
89.Tomas Čížek - 22
90.RajčeZákladní škola Emila Zátopka Zlín, Štefánikova 2701, příspěvková organizace22
91.Martina NFakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 218622
92.Hana Výborná VýbornáČeskoslovanská akademie obchodní, střední odborná škola, Praha 2, Resslova 522
93.Marek ZájedaZákladní škola Praha-Lipence22
94.Alena Rybova - 22
95.Anonymní Orel - 21
96.Anonymní Výr - 21
97.Anna HudečkováZákladní škola Opava, Mařádkova 15 - příspěvková organizace21
98.Tereza VodákováZákladní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín21
99.DaveZákladní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace20
100.Karel BrtníkZákladní škola a mateřská škola Hazlov, okres Cheb, příspěvková organizace20
101.Anonymní Sojka - 20
102.dominik pavelek - 20
103.Anonymní Čejka - 20
104.Anonymní Skřivan - 20
105.Gabriel Stoiljkovic - 20
106.Anonymní Konipas - 19
107.Barbora KleknerováStřední zdravotnická škola19
108.Ernest ZharchynskyyZákladní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace19
109.Tereza Vaňková - 19
110.Anonymní Bažant - 19
111.Anonymní Bažant - 19
112.Anonymní Orel - 18
113.Nikola Kubánková - 17
114.co kdyžZákladní škola Boskovice, příspěvková organizace17
115.Jaroslav KrálZákladní škola Český Brod, Žitomířská 885, okres Kolín17
116.kristof beranZákladní škola a Mateřská škola, Praha 6, Na Dlouhém lánu 4316
117.zuzkaZákladní škola, Brno, Řehořova 3, příspěvková organizace16
118.Darja Blažková - 16
119.Anja BoskovicFakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 218615
120.Šimi - 15
121.Anonymní Jeřáb - 15
122.Anonymní Sova - 15
123.Tomad HujaZákladní škola Peruc15
124.Stepan HoracekZákladní škola Kolín V., Ovčárecká 37414
125.Eliška PoekováZákladní škola a Mateřská škola Dlouhý Most, okres Liberec, příspěvková organizace14
126.Sofia Michaela MichuZákladní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 114
127.luna jehličkova - 14
128.Zuzanka WinklerováZákladní škola Postřelmov, okres Šumperk, příspěvková organizace13
129.Anonymní Stehlík - 13
130.Anonymní Čáp - 13
131.Anonymní Straka - 13
132.mr. fox - 13
133.Nikolas Fatka - 13
134.Anonymní Ledňáček - 13
135.V23 DannySoukromá základní škola UNIVERZUM s.r.o.12
136.Dominik HanákStřední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace12
137.Ondřej Grössl - 12
138.Anime - 12
139.Katarina - 12
140.Anonymní Bramborníček - 12
141.Adéla NeradováZákladní škola Vlašim, Sídliště 968, okres Benešov11
142.Karolina MilovaZákladní škola, Velichovky, okres Náchod11
143.Lukáš VlachZákladní škola Rajnochovice, okres Kroměříž11
144.David ČekanZákladní škola, Příbram VII, 28. října 111
145.Maty ElblZákladní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace11
146.Anonymní Sedmihlásek - 11
147.Matyas Sechovec - 11
148.anička nguyen thuy - 11
149.Klára JežkováZákladní škola a Mateřská škola, Praha 4, Sdružení 108011
150.KosiGymnázium Opatov, Praha 4, Konstantinova 150011
151.Julie KolobovaZákladní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 110
152.Anonymní Čížek - 10
153.tom kubíkZákladní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Jiráskovo nám. 116610
154.KugeZákladní škola Boskovice, příspěvková organizace10
155.Nathalie Nerad - 10
156.Anonymní Čáp - 10
157.Daniel Šesták - 10
158.DůšaZákladní škola T. G. Masaryka Mnichovice okres Praha - východ10
159.MarkiZákladní škola a Mateřská škola Újezd, okres Zlín, příspěvková organizace10
160.Anonymní Kavka - 10
161.Anonymní Křepelka - 9
162.Anonymní Včelojed - 9
163.Kerták 09Fakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 21869
164.Ajka - 9
165.Jan SmetanaZákladní škola a Mateřská škola Psáry, okres Praha - západ9
166.Anonymní Vrabec - 9
167.Anonymní Sokol - 9
168.Stephanie Dicko - 9
169.SKSZákladní škola Jindřichův Hradec V, Větrná 549
170.Sebastian HalasSunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o.9
171.BobíkZákladní škola Opava, Mařádkova 15 - příspěvková organizace8
172.Meda ButulováZákladní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace8
173.Richard KlimešZákladní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Jiráskovo nám. 11668
174.Anonymní Budníček - 8
175.Robin RekZákladní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace8
176.Anonymní Sýkora - 8
177.Anonymní Havran - 8
178.Anonymní Havran - 8
179. - 8
180.Martin Herget - 8
181.Anonymní Skřivan - 8
182.Anonymní Holub - 7
183.Denis EGymnázium Blansko, příspěvková organizace7
184.Vojtěch Preissler - 7
185.Helena SedlákovéZákladní škola SEVER, Hradec Králové, Lužická 12087
186.Šimon ŠimekZákladní škola a Mateřská škola Nový Malín, příspěvková organizace7
187.Anonymní Sýček - 7
188.Anonymní Jiřička - 7
189.Jiří HolekZákladní škola a mateřská škola Ostrava-Výškovice, Šeříková 33, příspěvková organizace7
190.David Bock - 7
191.Ivana Javurkova - 7
192.Nejči gamesZákladní škola Praha 7, Strossmayerovo náměstí 47
193.Anonymní Pěnkava - 7
194.Jana RykrováZákladní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou7
195.Denis Straka - 7
196.(cucicuc) Verča.K Základní škola a mateřská škola Didaktis s.r.o.7
197.kryki - 7
198.DominikZákladní škola Roztoky, okres Praha - západ7
199.Linda Laxová - 6
200.Anonymní Stehlík - 6
201.Lukáš KuncZákladní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace6
202.Jitka ŠťástkováZákladní škola Pacov6
203.Anonymní Dudek - 6
204.Anonymní Tetřev - 6
205.BobekZákladní škola Zašová, okres Vsetín6
206.aergadfgea rgfdgearg - 6
207.Blanka SlovákováZákladní škola a Mateřská škola Újezd, okres Zlín, příspěvková organizace6
208.Anonymní Bažant - 6
209.Richard SkopalZákladní škola Česká Třebová, Habrmanova ulice5
210.Anonymní Konipas - 5
211.Anonymní Čížek - 5
212.Anonymní Kormorán - 5
213.Lev - 5
214.Natalie TomcikovaZákladní škola Přerov, Trávník 275
215.JendaZákladní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 985
216.Jeník VanišMontessori mateřská škola a základní škola s.r.o.5
217.Anonymní Ledňáček - 5
218.nebespečná surikataZákladní škola T. G. Masaryka Mnichovice okres Praha - východ5
219.Šimon MatějíčekZákladní škola T. G. Masaryka Mnichovice okres Praha - východ4
220.Leoš Kotrhonz Základní škola Boskovice, příspěvková organizace4
221.Anonymní Labuť - 4
222.Monika ValentováFakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 21864
223.Michalka ŠkachováZákladní škola a mateřská škola Barrandov, Praha 5 - Hlubočepy, Chaplinovo nám. 1/6154
224.KrimonogZákladní škola a mateřská škola, Praha 8, U Školské zahrady 44
225.Anonymní Kulíšek - 4
226.Natálie MiláčkováZákladní škola Havířov-Podlesí F. Hrubína 5/1537 okres Karviná4
227.fortniteZákladní škola Luštěnice, okres Mladá Boleslav4
228.Anonymní Slavík - 4
229.Anonymní Mandelík - 4
230.Marek Procházka - 4
231.Tereza KubrtováMasarykova základní škola a mateřská škola v Žihli4
232.Denis TraspeZákladní škola, Praha 4, Mendelova 5504
233.Jasmí Základní škola a mateřská škola Na Beránku v Praze 124
234.Iva Baranová - 3
235.Táňa Základní škola, Uherské Hradiště, Za Alejí 1072, příspěvková organizace3
236.Kristina SztachováZákladní škola, Příbram VII, 28. října 13
237.Anonymní Holub - 3
238.Tomaš ZimaZákladní škola a mateřská škola, Jičín, 17. listopadu 1093
239.Katka Mrkvičková - 3
240.Matěj KvasničkaZákladní škola a Mateřská škola, Praha 6, Na Dlouhém lánu 433
241.Johanka OzgaZákladní škola a mateřská škola Raškovice3
242.Anonymní Datel - 3
243.Agáta RůznarováZákladní škola Boskovice, příspěvková organizace3
244.Dita Punčochářová - 3
245.tomas posejpal - 3
246.Klárka MarešováZákladní škola Nejdek, Karlovarská, příspěvková organizace2
247.frajerka mucq - 2
248.Anonymní Puštík - 2
249.pandaZákladní škola a Mateřská škola Šlapanov, příspěvková organizace2
250.Anonymní Moták - 2
251.Petr KivorchianZákladní škola Opava, Mařádkova 15 - příspěvková organizace2
252.Meli HírešováZákladní škola Opava, Mařádkova 15 - příspěvková organizace2
253.Áňa MatouškováZákladní škola a Mateřská škola Borotín, okres Tábor2
254.Anonymní Datel - 2
255.Anonymní Slavík - 2
256.Petra HladováZákladní škola Úvaly, okres Praha - východ2
257.Anonymní Kulíšek - 2
258.Anonymní Jiřička - 2
259.Katka BuhlováZákladní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace2
260.Hedvika Anna Dudková - 2
261.Anonymní Skřivan - 2
262.Anonymní Pěnkava - 2
263.tomas plas - 2
264.Anonymní Potápka - 2
265.Anonymní Rákosník - 1
266.Anonymní Havran - 1
267.Radovan TanzynaZákladní škola, Liberec, Na Výběžku 118, příspěvková organizace1
268.Ema Nešporová - 1
269.Vanda VejrazkovaStřední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Mladá Boleslav, B. Němcové 4821
270.Monika Procházková - 1
271.AnežkaGymnázium Evolution Sázavská, s.r.o.1
272.v d - 1
273.Anonymní Vlaštovka - 1
274.Karin MacurovaZákladní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace1
275.Klara BergerovaZákladní škola T. G. Masaryka Mnichovice okres Praha - východ1
276.Anonymní Hrdlička - 1
277.Anonymní Sedmihlásek - 1
278.Lukáš KuběnaGymnázium Blansko, příspěvková organizace1
279.Michal MatušinecZákladní škola a Mateřská škola Praha - Vinoř1
280.bert loulaZákladní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace0
281.Valča BubíkováZákladní škola Havířov-Podlesí F. Hrubína 5/1537 okres Karviná0
282.Dominik ZelníkZákladní škola Krnov, Dvořákův okruh 2, okres Bruntál, příspěvková organizace0
283.VandaSoukromá základní škola UNIVERZUM s.r.o.0
284.Ivana ValešováStřední odborné učiliště kadeřnické, Praha 8, Karlínské náměstí 8/2250
285.Beáta Červenková Základní škola Valašské Meziříčí, Šafaříkova 726, okres Vsetín, příspěvková organizace0

Posledních 7 dní (součet skóre)

#AvatarPřezdívkaŠkolaSkóre
1.Pravda a láska - 1467
2.VikingosZákladní škola Opava, Mařádkova 15 - příspěvková organizace963
3.JonyBiskupské gymnázium J. N. Neumanna a Církevní základní škola713
4.MicimutrFakultní základní škola Olomouc, Hálkova 4, příspěvková organizace713
5.Zoom - 709
6.Willovec Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace678
7.Pavla D. - 678
8.supreme zeman - 603
9.VerčaFakultní základní škola a mateřská škola Barrandov II při PedF UK, Praha 5 - Hlubočepy, V Remízku 7/919547
10.EsťaFakultní základní škola Olomouc, Hálkova 4, příspěvková organizace529
11.Anonymní Koroptev - 442
12.Anonymní Tetřev - 408
13.Jonáš ChráskaFakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 2186383
14.DFPORG - gymnázium a základní škola, o.p.s.381
15.ESZákladní škola Lhenice, okres Prachatice379
16.Zdenda Pospíšil z 5 třídy - 378
17.Rafael Provazník - 363
18.LizaZákladní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace360
19.Klára Gebauerová - 353
20.Denis EGymnázium Blansko, příspěvková organizace340

Nechte nám zprávu

Narazili jste na chybu v aplikaci? Máte nápad na vylepšení?

Čeho se zpráva týká?

Obsah Ovládání Přihlášení Licence Různé

Text zprávy

E-mailová adresa (ať Vám můžeme odpovědět)


Prosím nezasílejte dotazy na prozrazení řešení úloh či na vysvětlení postupu.
Aktuální informace: Prosím zasílejte pouze naléhavé dotazy. V souvislosti s uzavřením škol jsou systémy Umíme zahlceny provozem i dotazy. Děkujeme za pochopení.

Odeslat
NAPIŠTE NÁM